Istnieją takie obszary w kraju, gdzie czas się zatrzymuje. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego chcieć więcej na udany wypoczynek?
O tym, jak Bałtyk może urzec przekonał się już niejeden wczasowicz.

Nie bez powodu co roku przybywa tu minimum 50% Polaków. Ile przyjeżdża tu turystów z zagranicy do końca nikt nie wie. To, co najbardziej każdy wczasowicz chyba ceni, to niezwykle długie, piaszczyste plaże zachęcające do odpoczynku.

Rzym

Autor: esharkj
Źródło: http://www.flickr.com

Nad Morzem Bałtyckim jest wszystko, czego dusza zapragnie: urocze widoki, pełno zabytków oraz atrakcji: dla dużych i dzieci. Otrzymamy tu szereg możliwości do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty samolotem albo balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, i nie tylko.

Wybierając się nad Bałtyk warto wcześniej zdecydować, gdzie i z kim chcemy jechać. Jeśli planujemy wczasy we dwójkę, w większości sytuacji rezerwowany jest pokój w hotelu albo pensjonacie. W przypadku liczniejszej grupy znajomych sprawdzi się mieszkanie pod wynajem w jednym z większych miasteczek turystycznych lub też noclegi w jednym z ośrodków turystycznych, gdzie organizowane są też imprezy dla turystów. Dla pragnących ciszy i spokoju w rodzinnym gronie doskonałym wyborem będą domki letniskowe w mniej odwiedzanych miejscowościach, jak np. Ustronie Morskie czy Dąbki.
obrazek - wakacje

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Wbrew ogólnej opinii, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wyjazdów, polskie miejscowości turystyczne wcale do drogich nie należąprzynajmniej nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na wczasy rodzinnie przekonały się już, że żeby odpocząć nie potrzeba wydawać fortuny. Zamiast hotelu albo ośrodka turystycznego można wybrać Dąbki i domki letniskowe.

W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe zobacz dąbki domki letniskowe nie są drogie i kosztuję średnio około 90-100zł/domek, licząc za dobę.

Podoba Ci się ten materiał? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że inny tego rodzaju artykuł jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz ten link makijaż permanentny sprzęt.

Uwzględniając minimum 7 dni wczasów koszt wynajmu domku jest zdecydowanie niższy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu znacznie wyższy.

Połączenie morza z jeziorem urozmaici wakacje zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.
W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu albo rejsu kajakami po jeziorze i długich spacerów po sosnowym lesie. Nie zabraknie tu też zabytków, do których zachęcają okoliczne miejscowości. A w razie potrzeby mocniejszych przygód, do większych kurortów wczasowych jest dosyć blisko.