Epoka dla medycyny estetycznej oczywiście nastała. Wachlarz usług tego rodzaju gabinetów ciągnie się w nieskończoność. Zakłady oferują mnóstwo możliwości do ulepszenia wyglądu zewnętrznego, tych mniej czy też bardziej bolesnych.

Natomiast, czego się nie wykonuje, by być ładnym?

zobacz

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Tatuaże

Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com

Wypełniacz do ust, jak również wypełniacze zmarszczek to zdecydowany hit. Poleca się jednakowoż wcześniejszą konsultację zarówno z lekarzem prowadzącym, jak zarówno z osobami, które już niegdyś czegoś pokrewnego próbowały. Skupiając się na ustach wyłożymy w skrócie hialuronowy wypełniacz do ust. Zawiera się on w tubce o objętości 12 ml i wizerunkiem przypomina klasyczny błyszczyk do ust. Producent obrazuje go jako nieinwazyjny produkt stworzony do powiększania ust. Wyrób klinicznie zaakceptowany, iż dzięki swej budowie automatycznie działa jak poduszka dla zmarszczonej skóry. Ponadto zwiększa nawodnienie w okolicy zakładek na ustach przez co rozciąga skórę, która równocześnie staje się odporna na zaginanie. Wyrób nie podrażnia ust, lecz stymuluje ich gładkość. Kolagen mieszczący się w wypełniaczu regeneruje komórki znajdujące się na ustach. Według opinii jakie jesteśmy w stanie przeczytać na jego temat, jest to produkt godny polecenia, lecz skutki zauważalne są po tygodniu stosowania, a nie jak zapewnia wytwórca – po pierwszym użyciu. Kolejnym przebojem w świecie medycyny są wypełniacze zmarszczek – . Dzielą się na te, w których używa się kwasu hialuronowego lub kwasu polimlekowego. Oba wartościowo wpływają na stan skóry aczkolwiek działanie mają trochę inne. Kwas hialuronowy jest prawdziwym składnikiem pojawiającym się w ciele człowieka, z tej przyczyny nie wywołuje kontrakcji alergicznych. Odpowiada za nawilżenie skóry, i dodatkowo jej sprężystość i gładkość.

Nie ociągaj się – jeśli zaintrygowały Cię interesujące treści, to zajrzyj w ten link i czytaj to (http://azazel.pl/piercing-warszawa-azazel-centrum/) nowy opis.

Zadecydowanie częściej wybierany niż kwas polimlekowy, który jest związkiem sztucznym , ale o identycznym działaniu to znaczy, przywraca objętość, wygładza, kształtuje jakość skóry. Oba odbiegają czasem reakcji – kwas polimlekowy działa znacznie wolniej aniżeli hialuronowy.

Jak widać, istnieje mnóstwo sposobów, by udoskonalić różne defekty, które mamy na twarzy.

Zabiegi te nie zagrażają życiu, ogół odbywa się pod okiem przeszkolonego personelu, który będzie dbał o to by każdy kto się zdecyduje, był niesłychanie zadowolony z wyników.