Ludzie mogą zrobić sporo i zapłacą dużo za to, ażeby prezentować się pięknie oraz być zdrowym. Coraz częściej słyszy się o metodach, jakie niektórym nie mieszczą się w głowie i wydają się dość dziwne, natomiast zyskują wciąż większą rzeszę fanów.

krem ze śluzu ślimaka

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób słyszało o starej metodzie leczenia, jaka wykorzystywała pijawki wysysające niejako chorą krem człowieka. Praktykowano takie zabiegi bardzo często i na różne dolegliwości. Dzisiaj coraz częściej możemy spotkać ludzi, którzy stosują takie praktyki. Sporo ludzi decyduje się na takie zabiegi z pijawkami. Są one polecane na wiele schorzeń, między innymi pomagają przy chorobach związanych właśnie z układem krwionośnym. Innym przykładem na dobre oddziaływanie zwierząt jest używanie różnego rodzaju, które wytwarzane są przez zwierzęta. Takim przykładem może być krem ze śluzu ślimaka, jaki jest dobry na różne blizny, odbarwienia albo trądzik. . Daje widoczne rezultaty już po paru użyciach. Śluz ślimaka ma bowiem sporo odżywczych składników, takich jak kwas glikolowy, alantoinę, kolagen jak również witaminy A, E, C. Świetnie regeneruje skórę oraz odżywia ją głęboko. Zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników.

Już od jakiegoś czasu modne są zabiegi w salonach piękności, w jakich używa się malutkich rybek w akwariach, które czyszczą stopy lub też ręce z martwego naskórka. Sprawnie i w dokładny sposób potrafią się rozprawić z nieestetycznie wyglądającymi skórkami przy paznokciach. Identycznie jak ze zrogowaciałym naskórkiem. Ugruntuj swoją wiedzę o kremie ze śluzu ślimaka Robią to o wiele lepiej niż kosmetyczka, bo nie naruszają przy okazji żywej tkanki. Z tego też względu efekty są doskonałe. Przy tym sam zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący, chyba że ktoś odczuwa strach przed włożeniem nóg do zbiornika z wodą pełnego rybek obskubujących nasze stopy. Brzmi dość drastycznie, jednak w rzeczywistości rybki są tak niewielkich rozmiarów, iż nie wyrządzą nam żadnej krzywdy, co najwyżej są w stanie troszkę połaskotać nasze stopy.

Przykładów jest jeszcze z pewnością dużo oraz co roku jest ich coraz więcej. Metody tego typu są na pewno dobre, jeżeli tylko zwierzętom nie dzieje się krzywda. Nie można przecież poprawiać własnego zdrowia albo urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę, na to w jaki sposób traktowane są takie zwierzęta i czytać dużo o konkretnej metodzie, nim się na nią zdecydujemy.