Nie jest ważne, jaki posiadamy rozmiar i typ sylwetki, odpowiednio dopasowana bielizna może spowodować, że poczujemy się atrakcyjnie oraz seksownie. Cudowna, seksowna bielizna to najprostszy sposób, by polepszyć sobie nastrój, również jak nie planujemy się w niej nikomu pokazywać. Dzięki takiej bieliźnie możemy poczuć się naprawdę kobieco oraz zmysłowo, a jednocześnie zdobyć pewność siebie, jaka wynika z tego, że mamy na sobie coś fantastycznego. Jednak, nie zapominajmy, iż bezkształtna, niedobrze dobrana bielizna sprawia, że nasze ciało będzie wyglądać nie za bardzo atrakcyjnie.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Tak źle dobrana ekskluzywna bielizna erotyczna będzie widoczna pod ubraniem, tak więc wybór właściwiej nie powinien być lekceważony. Poza wiadomym faktem, iż biustonosz musi być najlepiej dopasowany do rozmiaru biustu, warto także odnotować, iż każdy kształt biustu będzie inaczej leżeć w różnych miseczkach. Kolejna sprawą jest wybór idealnej bielizny do naszej figury. Właściwy fason biustonosza bez trudu może zrównoważyć szersze biodra, albo może podkreślić wcięcie w talii, kiedy na brzuchu znajdują się dodatkowe centymetry.

Jak nasze biodra są bardziej szerokie niż ramiona, natomiast biust nie jest zbyt duży, to najbardziej ważne, by powiększyć górna partie ciała.

Jeśli taka kwestia Cię intryguje, to kliknij tu, gdyż bardzo zbliżone informacje prezentuje właśnie ten artykuł. On też jest ciekawy.

Świetnie sprawdza się do tego biustonosz push-up albo plunge, najlepiej jak jest specjalistycznej firmy, jak Clubwear (clubwear w Amazing Girl). To sprawi, iż w pełni zmienią proporcje naszej sylwetki, zaś wspaniały dekolt będzie przyciągał zachęcał. Biustonosz musi być dość głęboko wycięty, będzie przez to całkowicie podnosić biust.

Po identyczne modele powinny sięgać drobne i szczupłe dziewczyny. Jeżeli zależy nam na bardziej szczupłej talii, to trzeba skupić się na podniesieniu biustu, lecz w tej sytuacji lepszy będzie model takiego rodzaju jak balkonetka lub bardotka.

Czy ekscytuje Cię taka kwestia? Jeśli tak, to wejdź na ten link oraz zdobądź pomocne szczegóły także na pokrewnej stronie!

W momencie, kiedy biust jest rzeczywiście duży, korzystniej dobierać pełne miseczki, które idealnie będą trzymać oraz podnosić piersi. Wybierajmy więc biustonosze na bardziej szerokich ramiączkach i z mocnym rusztowaniem – zapreszamy do Amazing Girl. Wybierając biustonosze z kieszonkowym wykończeniem rzeczywiście można zyskać wrażenie półmiseczek, dzięki czemu całość będzie się prezentowała bardziej lekko.