Cenisz swoje zdrowie i chcesz żyć w zgodzie z naturą? Jeśli owszem, należy korzystać z najskuteczniejszych naturalnych metod na polepszenie swojego zdrowia. Najbardziej korzystnym na to odpowiedzią jest sól lecznicza, a w szczególności sól jodowo-bromowa. Taka sól jest bogata w cudowne właściwości, biopierwiastki wpływające zbawiennie na zdrowe ciało i skórę.

sól

Autor: Delia
Źródło: Delia
Zastosowanie takiej soli jest niezwykle różnorodne, są zabiegi zdrowotne, jak i te, które poprawiają urodę. Jest niezbędna w różnego typu inhalacjach górnych dróg oddechowych, wspaniale minimalizuje katar, rozwiązuje problem z zatokami i skutecznie walczy z utrudniającym życie kaszlem. Najlepszy przepis na tego typu inhalację to 2 łyżki soli, jakie trzeba rozpuścić w jednej szklance wody. Najlepiej jakby taka woda miała temperaturę około 37 stopni Celsjusza. Inhalacje jesteśmy w stanie przeprowadzać poprzez wdychanie lub za pomocą inhalatora. Jeśli chodzi o częstotliwość to niezbędna jest konsultacja z lekarzem.

Więcej informacji – sól uzdrowiskowa

Wspaniałe będą też kąpiele. Gwarantują relaks, ale to nie jedyna zaleta. Wspaniale zmiękczają skórę, a przy tym łagodzą trądzik oraz objawy łuszczycy. Działają też zbawiennie na bóle mięśni. Okłady będą najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na choroby reumatyczne czy problemy ze stawami. Sól również idealnie się sprawdza jako peeling, jak i do maseczek.

Powiązane artykuły: sól jodowo bromowa

sól

Autor: Delia
Źródło: Delia

Sól tego typu jest bogata w znaczne ilości jodków i bromków. To sprawia, iż przydatność soli do celów leczniczych jest z pewnością wskazana. Ponadto, uzyskiwanie tego typu soli przebiega w całkowicie naturalny sposób. Proces odparowania wody, w trakcie jakiego krystalizuje się sól jodowo-bromowa przeprowadza się metodą panwiową. Sposób ten pozwala na zachowanie w gotowym już preparacie jak największe ilości walorów terapeutycznych.

To bardzo istotna praktyka dzięki której otrzymujemy preparat naprawdę jakościowo najlepszy. To też zapewnienie, iż nie otrzymujemy soli, która jedynie na pozór ma lecznicze właściwości. Sól jodowo-bromowa to preparat, jakiego można być pewnym.

Jeżeli opublikowana tutaj interpretacja Cię przekonała, to poznaj dodatkowo pozostałe wypowiedzi na temat (http://innerharmony.pl/kategoria-produktu/inne/), który został poruszony w tym poście.

W sumie, jak pokazują badania, stosuje ją coraz większa ilość osób, ponieważ wyniki zdrowotne są faktycznie dostrzegane. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to metoda naturalna, tym bardziej powinniśmy być mile zaskoczeni z osiąganych wyników.