Kosmetologia wybiła bardzo do przodu, w teraźniejszych czasach jesteśmy w stanie odmienić nieszkodliwie wiele rzeczy, których nie akceptujemy w naszym wyglądzie. Nie musimy już w tym celu wybierać się do chirurga plastycznego i poświęcać drogim i inwazyjnym operacjom. wystarczający będzie łatwy zabieg kosmetologiczny i po problemie. Co możemy odmienić w swoim wyglądzie? Jak wybrać dobrą kosmetyczkę? Tego wszystkiego dowiecie się się z tego tekstu.

wypełniacz zmarszczek

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Jeżeli uważamy, że nasza cera jest za bardzo postarzona, możemy poradzić sobie z tym na parę sposobów. Osoby dojrzalsze za pewne zaciekawią wypełniacze zmarszczek. Są to wszelkiego typu kwasy, które specjalistka wstrzyknie nam w miejsce bruzd na licu. Mniej groźnym procesem, dedykowanym dla młodszej cery będzie mikro dermabrazja. Polega ona na wykonaniu intensywnego, chemicznego pilingu, złuszczającego nasz cały naskórek. Zaraz po procedurze będziemy wyglądać makabrycznie, całe w czerwieni, jednak na następny dzień nasza cera odmłodnieje nawet o 10 lat! Młode kobiety, najczęściej wybierają proces aplikujący wypełniacz do ust. Ma to za zadanie powiększenie ich, nawet kilkukrotne.
Przed udaniem się do kosmetologa po wypełniacze zmarszczek, upewnijmy się, że jest on osobą kompetentną. Jeśli nie, może nam na stałe uszkodzić nerwy twarzy! To samo dzieje się z upiększaniem warg – jeśli specjalistka wprowadzająca wypełniacz do ust nie będzie miała pojęcia co czyni, możemy uzyskać bardzo karykaturalny rezultat, który utrzymywać się będzie nawet przez parę miesięcy. Jeżeli pragniemy uniknąć tego rodzaju przykrych sytuacji, zasięgnijmy porady przyjaciół. Może któraś z twoich koleżanek regularnie bywa w którymś z gabinetów, i jest w stanie ci go polecić? Nawet jeśli jest bardziej kosztowny niż ten na twojej dzielnicy – warto się do niego przejść.

Także najmniej inwazyjny proces może nas oszpecić jeśli mamy pecha, dlatego warto być mądrym przed problemema nie po nim. Żeby zminimalizować niebezpieczeństwo, musimy na początku przeanalizować, jaki rezultat chcemy uzyskać, i czy pożądana procedura jest nam naprawdę niezbędna? Inną, także ważną sprawą jest wybór konkretnej specjalistki. Łatwo można trafić na kogoś niedoświadczonego i pozbawionego kompetencji, kto może popsuć nam tylko nerwy i wygląd. Dlatego lepiej unikajmy pierwszych lepszych salonów, i lepiej udawać się tylko do tych renomowanych, nawet jeśli przyjdzie nam za to sporo zapłacić.