Dziś, gdy tak dużą wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego, co chwilę pojawiają się nowatorskie procedury ulepszenia wyglądu. Jedną z modnych ostatnimi czasy strategii korygowania wyglądu cery jest mezoterapia. Strategia ta znakomicie spowalnia starzenie się i powstawanie zmarszczek.

Szeregiem zabiegów można wygładzić kurze łapki i polepszyć formę cery. Zabieg ten nawilża ją, zagęszcza, napina i wydłuża wyniki różnych zabiegów estetycznych. Pomaga pokonać cellulit, zmniejszyć rozstępy, a nawet napiąć skórę na brzuchu i ramionach. To również genialna broń w walce z wypadaniem włosów. Czasem efektywnie stopują łysienie.

kobieta, zmarszczki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Substancje do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swoim zestawie przede wszystkim kwas – wypełnianie zmarszczek wrocław – hialuronowy i różne indywidualnie dopasowane składniki takie jak witaminy A, C, E czy w substancje aktywne pochodzące z alg, czy zielonej herbaty. Kwas hialuronowy który jest podstawowym elementem cocktaili jest również związkiem naturalnie zalegającym w naszej skórze. Kwas hialuronowy to jeden z czynników, które pełnią funkcję cementu zapełniającego przestrzenie miedzy komórkami.

Dodatkowo dostarczane do skóry za pomocą mezoterapii witaminy przekazują całą założoną aktywność. Dzięki prostej drodze podania witaminy nie oksydują się i są w wielkości starczającej do uczynienia zakładanych procedur takich jak powiększenie produkcji kolagenu. Usieciowany kwas hialuronowy – (dowiedz się więcej) wykorzystywany jest przez specjalistów medycyny estetycznej do wypełnień i kształtowania twarzy. Nieusieciowany, z krótszymi ciągami cząsteczek, do rewitalizacji skóry.

kobieca twarz

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Koktajle do mezoterapii opierają się na wielowarstwowych liposomach, które w rzeczywistości dokładniej i efektywniej są w stanie przemieszczać substancje odżywcze w głąb skóry. W zależności od pragnień i problemu można wyłonić gotowy koktajl kosmetyczny dedykowany do rozstrzygnięcia konkretnego kłopotu istoty estetycznej- .

Jest to specjalna kompozycja czynnych składników, która działa błyskawicznie i efektywnie, przekazując rewelacyjne efekty po każdym zabiegu.Ze względu na możliwości i rezultaty końcowe mezoterapia jest jednym z kluczowych zabiegów używanych w medycynie estetycznej.