Mężczyźni muszą nie zapominać o tym, że gdy nie mają ochoty zapuścić brody, to powinni się ogolić. Choć ci, którzy zapuszczają też muszą w pewien sposób panować nad swoim zarostem. Nie są to sprawy proste, ale jeżeli się mocno chce to się da.

mężczyzna golący zarost

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobem prób i błędów możemy dojść do jakichś dobrych rozwiązań. Ważne jest by wybrać, co będzie dla panów lepsze żel do golenia czy może sensowniejsza okaże się pianka do golenia? Wszystko zależy od tego, co przedstawicielowi płci brzydszej będzie bardziej pasowało. Warto żeby mógł wypróbować oba produkty i posiadał porównanie. Bo tylko dzięki uzyciu różnego rodzaju kosmetyków do golenia można określić, że coś człowiekowi będzie bardziej odpowiadało, a coś innego mniej. Tak, więc faktycznie dobrze przetestować na sobie nie tylko różne produkty kosmetyczne, ale też maszynki do golenia- pianka do golenia.

Przyjemność z golenia się

Dziś wszyscy liczą na to, że wszystko można ogarnąć bardzo szybko. Tak, więc używają rozwiązań, które dawniej nie miały racji bytu i obecnie w mnóstwie przypadków też nie są odpowiednie. Spójrzmy przykładowo na maszynki elektryczne do golenia dla przedstawicieli płci brzydszej. Sporo panów z nich rezygnuje i wybiera na przykład maszynki Merkury 41. To klasyczna maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami. Dobrze w nią zainwestować, bo będziemy mogli jej używać przez długi czas, wystarczy zmieniać żyletkę. A żyletki za grosze możemy zakupić w każdym kiosku. (Merkur 41) Dlatego rzeczywiście dobrze kupić droższą maszynkę na żyletki zamiast męczyć się z maszynkami jednorazowymi, które również często okazują się beznadziejne.

Jeśli chcielibyśmy korzystać z dobrodziejstw przodków, to na sto procent mężczyźni powinni przyjrzeć się temu, co dawniej funkcjonowało w tematyce golenia. Dziadkowie i rodzice dobrze wiedzą, o co chodzi. Bo obecne rozwiązania nijak mają się do całego rytuału golenia. Z tego powodu otwierane są Barber Shopy, które sprawiają, że mężczyzna może się poczuć jak prawdziwy facet. Jego zarost będzie na swoim miejscu. Należy wybrać się do Barber Shopu co jakiś czas, bo dzięki owej wizycie późniejsza codzienna pielęgnacja zarostu będzie o wiele prostsza.