Gdy myślimy o tym, by ładnie wyglądać, powinniśmy na początku pomyśleć o tym, żeby ładnie pachnieć. Należy w pierwszej kolejności się po prostu umyć, bo same wspaniałe perfumy nie wystarczą. Ale wszyscy wiemy, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć bardzo specyficzny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy może znaleźć coś, co będzie mu pasowało.

cienie do powiek

Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że dobrze poszuka. Dodatkowo warto wypróbować dezodoranty wielu marek. Ba! Powinniśmy również sprawdzić różne dezodoranty jednej firmy. Może wyjść na to, że za pierwszym albo drugim razem znajdziemy ten właściwy dezodorant. A może się też okazać, że będziemy musieli kupić sporo różnych dezodorantów zanim trafimy na ten, który będzie nam pasował. To znaczy kupimy taki dezodorant, który zniweluje nieprzyjemny zapach i nie dopuści do tego, by na naszych ciuchach powstały plamy potu. Jeżeli chcemy świetnie się prezentować powinniśmy pamiętać, że trzeba zadbać o swoją skórę. Jednak poza samą pielęgnacją, dobrze pamiętać o makijażu. Bo makijaż na zadbanej skórze świetnie podkreśli atuty naszej urody. A jeżeli jest to makijaż na jakieś wieczorne wyjście to nie możemy zapominać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą okazać się skarbnicą dla naszego makijażu. Trzeba tylko wiedzieć jak z nich korzystać.

Podoba Ci się ten artykuł? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tutaj – ta witryna żel w pędzelku indigo również bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

Ale, jeśli za pierwszym razem nasz makijaż oka nie będzie perfekcyjny nie musimy się tym martwić, praktyka czyni mistrza. Najsensowniej pamiętać o tym, by przed nałożeniem cieni nałożyć bazę pod cienie. Dodatkowo dobrze zwrócić uwagę na to czy cienie się nie sypią.

zobacz wszystkie produkty

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli więc mamy nowe cienie, to faktycznie dobrze je przetestować w mieszkaniu, przed wybraniem się na imprezę, by potem nie było niemiłego zaskoczenia. Co do odcieni to na wieczorne wyjście można wybrać jakieś odważniejsze barwy z błyskiem. Jednak, jeśli chcielibyśmy używać cieni, w normalny dzień, to lepiej pomyśleć o matowych, neutralnych odcieniach. Można postawić na beże i brązy, bo to idealne rozwiązanie. Jeśli wolimy mieć mocniej podkreślone oko, to można do tego dodać kreskę, ale nie ma, co stawiać na niebieskie albo różowe cienie, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie kłuć w oczy nasz mocny makijaż – profesjonalny makijaż wieczorowy oka.