Gdy elegantki oglądają reklamy telewizyjne, to ich uwagę często przykuwają eliksiry do pielęgnacji włosów. Trzydziestolatki zastanawiają się, co zrobić, aby mieć równie zjawiskową fryzurę jak modelki. Pomimo tego że reprezentantki płci pięknej cały czas kupują nowe maski i odżywki do włosów, to wcale nie wydają się być usatysfakcjonowane wynikami zaaplikowanych kuracji, a czasem nawet specjalnych diet. Aby fryzura prezentowała się imponująco, to trzeba obowiązkowo, jak również systematycznie rezerwować wizyty w dobrym gabinecie fryzjerskim, a także stosować się do paru wytycznych.

włosy

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Włosy niefarbowane właściwie nie wymagają nadzwyczajnej pielęgnacji. W pierwszej kolejności trzeba pamiętać, aby nie kłaść się do łóżka z wilgotną głową. Lepiej oglądnąć jeszcze jeden odcinek ulubionego tureckiego serialu lub upiec smakowite francuskie ciasto z wiśniami, aby włosy mogły wyschnąć same. Gros pań wcale nie używa suszarek, ponieważ przedstawicielki płci pięknej obawiają się, że nazbyt ciepłe powietrze zniszczy włosy. Jednak jak informują nas fryzjerzy, jeśli tylko właściwie skieruje się strumień powietrza, to kosmyki włosów nabiorą pięknego blasku.

W trakcie suszenia można je delikatnie nawilżyć takimi preparatami jak argan oil (argan oil) bądź jedwab w płynie.

Sądzisz, że ten wpis jest ciekawy? Jeżeli tak, kliknij tutaj – ten tekst (http://ksiazkitanie.pl/) publikuje pokrewne zagadnienia, one również są warte przeczytania.

Stosowanie innych środków nie jest obowiązkowe, wręcz przeciwnie, odżywki lepiej odłożyć do kosmetyczki, ponieważ mogą one nazbyt obciążyć włosy. Natomiast włosy koloryzowane wymagają wyjątkowego potraktowania. Kobietom, tak tym po dwudziestce, jak i tym po siedemdziesiątce, zależy przede wszystkim na tym, żeby w czasie wieczornej toalety włosy nie traciły blasku i koloru, ponieważ każdorazowe mycie spłukuje farbę. A dodatkowo nadmieńmy, że każde następne farbowanie niszczy strukturę włosów, więc przedstawicielki płci pięknej kupują w marketach bądź punktach aptecznych specjalistyczne szampony pielęgnacyjne.

Kobiety, które przynajmniej raz na trzy miesiące używają płynów koloryzujących muszą systematycznie stosować odżywki – przejdź do oferty.

Jeżeli prezentowany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link piecyki gazowe na butle, a zgłębisz większą ilość informacji, jakie Cię bardzo zafascynują.

Aby wybrać najlepszy produkt, należy niepobieżnie czytać etykiety naklejone na buteleczkach. Wydaje się jednak, że największym adwersarzem koloryzowanych włosów są odrosty, gdyż tutaj nawet luksusowe odżywki nie zdadzą egzaminu, a wizyta u rewelacyjnego fryzjera okazuje się nie do uniknięcia.