Miłośnicy herbaty mogliby pić ją litrami, a także niezmiernie poszukiwać nowszych jeszcze nie odkrytych przez nich smaków. Głównie szukają niepowtarzalnych, wyjątkowych smaków z dalekich stron świata. Obecnie bardzo dobre rodzaje herbat pochodzą z Indii i Brazylii. Jednak wiele krajów zajmuje się jej produkcją. Także w Europie, nieliczne z państw zajmują się wytwarzaniem herbat o cenionym na całym globie smaku.

herbata

Autor: insatiablemunch
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z nielicznych herbat jest herbata spostrzegana pod marką kusmi tea. Będzie to spostrzegana na całym globie marka, jaka powstała w carskiej Rosji już w latach sześćdziesiątych dziewiętnastego wieku. Będzie to jeden z bardzo starych producentów herbat na świecie, jaki raduje się idealną i nieposzlakowaną krytyką w świecie koneserów herbat. Początkowo firma działała w carskiej Rosji , później przeniosła się wpierw do Londynu a następnie do Paryża. W obecnych czasach firma swoją siedzibę posiada niezmiernie w Paryżu.

Ta elegancka herbata posiada niebywale odważne kompozycje smakowe, co znakomicie współbrzmi z bardzo bogato ozdobionymi, barokowymi pudełeczkami. Istotnie dane opakowania będą jedną z najbardziej wyrazistych właściwości szczególnych herbaty kusmi tea – herbaty w sklepie Fabryka Form. Jak już wcześniej było napomknięte, herbata kusmi tea będzie wkładana w dekoracyjne pudełka (w jednym opakowaniu różny typ jak i smak herbaty). Właśnie dzięki tym ozdobnym pudełkom owa elegancka herbata idealnie pasuje na podarunek dla znajomych. Właśnie z tego powodu herbaty te przeważnie zapakowywane będą w opakowania, w których znajduje się 5 puszeczek z różnymi typami herbat.

Dokładnie dlatego jest nadzwyczaj często w takiej formie zestawiana. Po wykorzystaniu wszelkich herbat, dekoracyjne opakowania jest się w stanie ponownie wykorzystać jako pudełeczko do herbaty. Pudełka te są zaznaczone nazwami właściwych typów herbaty, jak i bywa możliwość zakupu herbaty kusmi tea w standardowych papierowych zapakowaniach, z których następnie można daną herbatę przesypać do dekoracyjnych metalowych puszek. Godne zaznaczenia będzie także to, że owa herbata jest mieszanką herbat pochodzenia chińskiego, indyjskiego jak i herbat Ceylon.