Zabieg przedłużania rzęs jest obecnie coraz bardziej modny. Mnogość kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, gdyż jest to dla nich ogromną wygodą, oprócz tego przedłużone rzęsy przedstawiają się istotnie wspaniale! Długie, czarne, podkręcone i nadzwyczaj gęste rzęsy – jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs nareszcie można cieszyć się pięknymi rzęsami, bez konieczności dziennego ich malowania. Uroda jest dzisiaj dla kobiet nadzwyczaj istotna i z pewnością każda z nas wiecznie pragnie przedstawiać się znakomicie. Przedłużone rzęsy nie tylko bajecznie wyglądają, lecz również wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. A co można rzec na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on pod każdym względem bezpieczny? Ile czasu taki twarz (np. zobacz)? I przez jaki czas utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? Na temat tego i trikach makijażowych więcej tu – .

Zabieg przedłużania rzęs jest zupełnie bezpieczny i nie uszkadza naturalnych rzęs. Jeżeli tylko robisz zabieg u profesjonalnej stylistki rzęs tooperacja (np. ważny link)wno nie musisz się niczego obawiać. Zabieg wykonywany jest na zamkniętym oku. Za pomocą pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy można dokleić jedną, dwie a nawet trzy rzęsy. Termin wykonania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, oraz także od tego jak wiele naturalnych rzęs ma klientka.

Zwykle taki zabieg trwa blisko dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku w przybliżeniu dwa miesiące, jednak jeżeli chcesz by efekt nieustannie był spektakularny zaleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, gdyż efekty takiego zabiegu są naprawdę wspaniałe. Prócz tego mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich każdego dnia malować, gdyż zawsze wyglądają one doskonale. Bezsprzecznie zakochasz się w swoich ładnych, długich i podkręconych rzęsach, dlatego już dziś podaruj sobie troszkę luksusu oraz wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Równie istotne jest wyróżnienie odpowiednim makijażem oczu, gdzie potrzebne będą takie akcesoria jak tu – makijaż oczu.