Zadbany facet to facet ogolony, to jedna z podstawowych zasad która dotyczy odpowiedniego wyglądu. Aktualnie, w erze wieloostrzowych maszynek i elektrycznych golarek raczej nie będzie żadnego problemu. Producenci sprzętu co rusz dokładają coraz to nowe ostrza do maszynek, pianki do golenia prawie że same wyskakują z pojemników, a jeśli ktoś zdecyduje się załatwić wszystko bez żadnego ostrza, to będzie miał do dyspozycji sporo elektrycznych urządzeń.

akcesoria do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz wszystko to będzie kosztować, i to dość sporo, przeciętny face na akcesoria kosmetyczne wydaje kilkadziesiąt złotych, a w końcu to mężczyźni to prawie pół ludzi na ziemi. Jednak tego typu pogoń za kolejnym dołożonym ostrzem czy paskiem nawilżającym nie jest w trosce o twarze panów, lecz o konta producentów. Przed laty nabywając zestaw do golenia truefitt and hill można go było używać przez lata. Solidnie wykonany, z doskonałej jakości materiałów, wymagał tylko wymiany żyletek na nowe.

Lecz przy tego typu polityce koncerny światowe nie mogłyby zarabiać, a na maszynkach, które po jednym goleniu trzeba będzie wyrzucić zarobić już można faktycznie sporo. Obecnie coraz większa liczba mężczyzn jest zdania, że ileś tam ostrzy wcale lepiej nie sprawdza się przy goleniu, i wracają oni do klasycznych maszynek na żyletki czy brzytew.

Zobacz, co ma proponowana strona (https://revitabielany.pl/pakiety-kroplowek/), którą zauważyłeś. Informacje, które są na niej zawarte, będą jak najbardziej cenne – kliknij więc tu!

Wprawdzie tego typu golenie zajmuje dużo czasu, bo przecież należy przygotować krem harris, później rozprowadzić go specjalnym pędzlem Baxter California na twarzy, a później dopiero delikatnie zgolić zarost.

Golenie było kiedyś rytuałem, trwającym czasem i kilkadziesiąt minut, ale dawał on mnóstwo przyjemności i satysfakcji. I współczesnym panom zaczęło tego brakować, dostrzegli oni że przez technologiczny postęp zaczęli dużo tracić. Stąd też zaczęła się brać rosnąca popularność tradycyjnych form golenia. Powstaje coraz więcej sklepów oferujących najróżniejsze brzytwy, maszynki i akcesoria, i cały czas zyskują one kolejnych klientów. Panowie wiedzą bowiem, że za tradycyjne golenie nie tylko znacznie mniej zapłacą, lecz jego rezultaty będą dużo lepsze.