Jako, że są kosmetyki wszechstronne, czyli takie których używają wszyscy, przeprowadzimy dzisiaj mały przegląd przez te w największym stopniu lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk oraz krem do twarzy. Wahania temperatur, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i chłód, bądź działania promieni słonecznych – o zbliżającej się zimie bądź lecie w pierwszej kolejności przypominają nam dłonie oraz twarz.

Pod wpływem wypunktowanych wyżej czynników skóra staje się przesuszona i szorstka. Bez trafniej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom asystują drobne ranki.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W razie kremu do twarzy – jak zwykle, nabytek uzależniony jest od wartości produktu, a ta jak wiadomo jest nadzwyczaj różna.

Jeżeli ta publikacja zwróciła Twoją uwagę, to zerknij na informacje (https://uniquecos.pl/sklep/kosmetyki/perfumy-i-zapachy/), które analizuje podobną kwestię. Tamten wpis niewątpliwie również Cię zainteresuje, więc kliknij tutaj.

Krem nawilżający Aquasource Biotherm to krem-żel do cery normalnej i mieszanej, który posiada wyjątkowe zjednoczenie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego i dodatkowo Mannozy w celu dokładnego nawilżenia kilku warstw komórkowych skóry. Jego cena to 169 zł. Kolejny nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy czynnie nawilżające na dzień Dr Irena Eris. Ich innowacyjny kompleks 24H Hydro Term Complex prawdziwie nawilża skórę na poziomie komórkowym a także tworzy działającą hydro-aktywną, delikatną powłokę ochraniającą przed wysuszeniem. Ostatnim , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem aktywnie nawilżający z działającym hydro kompleksem i kwasem hialuronowym. Jest dostatni w składniki nawilżające i pilnuje przed przesuszeniem jak również likwiduje nieprzyjemne czucie ściągnięcia skóry, przywracając jej elastyczność (23 zł/50 ml).

Przechodząc do wyrobów do rąk należałoby wspomnieć o tego rodzaju kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się znakomitym rozwiązaniem dla posiadaczy skóry czułej bądź łuszczącej się. Krem obejmuje intensywnie nawilżający wyciąg z alg antarktycznych i dodatkowo ochronny i wygładzający olej parafinowy. Koszt: 5,90 zł/50 ml, także z linii AA esencja do rąk ubogacony natłuszczającym masłem shea, łagodzącą allantoiną jak również służącymi paznokciom biotyną oraz witaminą E. Koszt ok. 10 zł/100 ml. Przeczytaj więcej: opis.

Podobnie krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być adekwatnie dobrany do naszej skóry. Jeśli zauważysz, że z Twoją skórą dzieją się udziwnione rzeczy, najlepiej natychmiast odstawić kosmetyk jak również skontaktować się z doktorem .