Każda przedstawicielka płci pięknej marzy o gładkiej skórze, ażeby to osiągnąć często poddaje się wielu ciężkim zabiegom, jakie przynoszą efekty, ale niestety na bardzo krótko.

depilator

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne lub depilacja (depilacja laserowa Wrocław) woskiem umożliwia pozbyć się problemu na parę dni do max. trzech tygodni, a najbardziej skuteczna metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze jakiś czas temu był kojarzony z koniecznością wizyty w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Od niedawna zabieg depilacji laserowej można przeprowadzać samemu w domu przy wykorzystaniu nowości, którą jest domowy depilator laserowy. Producenci, jak i znawcy przyznają, że jest to urządzenie zupełnie bezpieczne w użyciu, wiadomo pod warunkiem, iż nie mamy na depilowanych częściach ciała żadnych śladów chorób skórnych, czy też świeżej opalenizny.

Depilator laserowy funkcjonuje na podstawie imitacji wiązki światła, jaka niszczy włosy razem z cebulkami i mieszkami włosowymi, co powoduje, że włos wypada więc na długi czas skóra pozostaje gładka (sprawdź jak wygląda peeling). Podczas jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) zostają usunięte, aby osiągnąć odpowiednią redukcję włosów, zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów w czasie zalecanym przez producenta. Następne zabiegi mają na celu usunięcia aktywnych mieszek, które nie zostały zniszczone w okresie wcześniejszej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają znacznie w wolniejszym tempie, są rzadsze i bardziej jasne.

Należy również zwrócić uwagę, nim nabędziemy depilator, iż depilacja laserowa nie jest odpowiednia dla skóry o ciemniejszej karnacji, a także nie będzie działać w przypadku białych włosów oraz siwych. Być może jednakże niezbędna jest profesjonalna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej pewna jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa.

Nie masz zamiaru przerwać czytania intrygującego zagadnienia na tym artykule? W takim razie zachęcamy do następnych – kliknij w link i wejdź na zbliżoną stronę.

Tam robione są różnorodne zabiegi, czyli oczywiście depilacja laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i tym podobne. Wszystko po to, ażeby skóra była piękna, jak nigdy wcześniej. Tego typu zabiegi gwarantują też większą pewność niż domowe metody, przede wszystkim dlatego, iż są bardziej skuteczne. Wyniki są bardziej zadowalające, my zaś mamy potwierdzenie, że zabieg został wykonany jak najbardziej profesjonalnie.