Z jakiego powodu dobrze jest wybrać make-up w rodzaju smooky eye? Przede wszystkim dlatego, że to zdecydowanie klasyczny makijaż, który może sprawdzić się idealnie z prawie każdą stylizacją. Tego rodzaju makijaż to doskonały pomysł, kiedy po prostu nie wiesz, jak wybrać makijaż. Zdarza się, że cała kreacja jest już gotowa, a pozostaje tylko dobranie makijażu. Czasami to właśnie w tym miejscu zaczynają się schody. Jednakże na smooky eye można stawiać bez wątpliwości, zawsze wtedy, kiedy nie wiesz, co wybrać.

smooky eye

Autor: mayeesherr.
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością Taki wybór nie okaże się nietrafny. Smooky eye zwyczajnie prezentuje się doskonale, a pasuje zwłaszcza do wieczornych stylizacji.

Ten rodzaj makijażu idealnie nadaje się na wieczór, gdyż robi wrażenie szykownego, a czasem nawet trochę oficjalnego. Jednocześnie smooky eye nie można odmówić ogromnego uroku. Tego rodzaju makijaż (sprawdź ART BEAUTY z Wrocławia) nadaje się też do podkreślenia seksapilu kreacji. To bardzo kobiecy typ make-upu.

Jeszcze jedną mocną stroną „przydymionych oczu” jest to, iż make up Wrocław – makeup D. Małecka tego typu zawsze jest trendy. Świetnie prezentował się już w dawnych latach i świetnie wygląda także dziś. Można się spodziewać, że za kilka lat również duża ilość kobiet będzie stawiała na „przydymione oczy” które są zwyczajnie bardzo uniwersalne. Nie ma też dużych ograniczeń jeżeli chodzi o typ czy barwę cery. Ten rodzaj makijażu będzie pasował w przypadku każdego rodzaju urody – zobacz na tej stronie.

jest to make-up łatwy do zrobienia. Jesteś w stanie sobie poradzić bez problemu, nawet jeśli jak dotąd nie malowałaś się zbyt często albo pomagał Ci w tym ktoś inny. Wszystko co musisz mieć to czarna kredka do oczu oraz dwa cienie. Jeden jasnobrązowy, a drugi ciemnobrązowy. Do tego będziesz potrzebować jeszcze tuszu do rzęs.