Marzeniem wielu ludzi, niezależnie od płci są bujne, zdrowe i błyszczące włosy. Częstym zabiegiem który wykonywany jest w salonach fryzjerskich jest zabieg farbowania włosów.

kobiety, włosy

Autor: iStockphoto
Źródło: iStockphoto
Ażeby zabieg był udany muszą być użyte profesjonalne farby do włosów- .

Ten serwis internetowy (https://uniquecos.pl/sklep/kosmetyki/pielegnacja-ciala/) posiada podobne informacje na omawiany temat. Obowiązkowo zobacz to teraz, ponieważ uzyskane informacje zupełnie Cię wciągną.

Włosy zawsze po koloryzacji wyglądają świetnie. Regularna pielęgnacja i należycie dobrane mikstury pozwolą zatrzymać ich urodę, aż do następnego farbowania. To właśnie profesjonalne farby gwarantują czysty i intensywny kolor włosów i co najistotniejsze nie szkodzą budowie i kondycji włosów. Swoje postępowanie opierają na unikatowych technologiach, jakie są skutkiem wieloletnich doświadczeń dokonanych w laboratoriach pod okiem szanowanych profesjonalistów.

Dzięki porządnie dobranym czynnikom włosy po zabiegu koloryzacji są gładkie, lśniące i zdrowe, a zabarwienie utrzymuje się na włosach przez bardzo długi czas. Aplikowanie należytych szamponów ochraniających zabarwienie włosów jest niezwykle istotne. Włączają one składniki, jakie nie tylko zapobiegają blednięciu, lecz także wydłużają jego stałość. Po umyciu włosów należałoby zastosować również odżywki zabezpieczające odcień. Do wyboru są odżywki, jakie spłukuje się po krótkiej chwili, albo bez spłukania.
Aby włosy utrzymać w dobrej formie, należy także używać właściwych kosmetyków. Kosmetyki Label.m, to renomowana linia fachowych artykułów fryzjerskich prosto z Wielkiej Brytanii- więcej ciekawostek. Wyróżniana wieloma wyróżnieniami i wykorzystywana przez najlepszych fryzjerów w branży. Kosmetyki owej firmy zabezpieczają włosy. Na kilka dni po barwieniu włosów, ażeby uratować piękny odcień polecane jest stosowanie nabłyszczaczy.

kobieta, blondynka, włosy

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy włosy zaczynają blednąć, odcień można wzmocnić poprzez aplikowanie specjalistycznych płukanek. Mieszczą one pigmenty aktywizujące odcień. Raz na tydzień, po umyciu włosów i lekkim osuszeniu należałoby użyć maseczkę o cechach zwilżających i regenerujących. Taki preparat wmasowuje się we włosy, żeby substancje mogły przeniknąć do środka każdego włosa. Trzeba pamiętać, ażeby włosy zmywać niegorącą wodą, a przed uczesaniem spryskać je nawilżającym sprayem. Piękne błyszczące i zdrowe włosy będą premią za dokładną pielęgnację.