Brytyjska marka Men-u od lat przyczynia się do zwiększania świadomości mężczyzn w sprawie codziennej pielęgnacji. Ogromna w tym zasługa specyfiki kosmetyków Men-u, jakie doskonale wpasowują się w dzisiejszy styl życia przedkładany przez dzisiejszych panów. Produkty Men-u oferują coś więcej niż klasyczną pielęgnację, zapewniają więcej korzyści niż reszta kosmetyków, bowiem charakteryzuje je pionierska formuła. Przyczyną, dla której marka Men-u tak skutecznie przekonuje coraz większą liczbę mężczyzn do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej innowacyjność, zapewnienie nowoczesnych korzyści oraz fakt, że artykuły Men-u są wyjątkowe na rynku oraz rzeczywiście czynią różnicę.

elegancki mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u jest to rewolucyjna męska seria kosmetyków najwyższej jakości (kosmetyki men-u). Walorem jest tutaj głównie wysoka wydajność wyrobów – małe opakowania starczają na długi, długi czas.

Masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na ten temat? Zatem odsyłam do serwisu (https://novagroup.pl/produkt/laser-do-epilacji-i-depilacji-mediostar-next), ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo ciekawych informacji omawiających ten wątek.

Wysoce skoncentrowane najlepsze składniki to podstawa każdego kosmetyku Men-u. Dzięki małym gabarytom opakowań, kosmetyki są dogodne i wygodne w użyciu – zajmą mało miejsca, zarówno na półeczce w łazience, jak i w bagażu podręcznym w trakcie podróży.

Typowe wymiary zapakowań kosmetyków Men-u – tubki lub butelki z pompką – zapewniają od 80 do 265 aplikacji (w zależności od typu artykułu). W propozycji tejże marki znajdują się także kosmetyki do golenia jak też pielęgnacji buzi w pojemniczkach kompaktowych. Zawierają 15 ml danego artykułu kosmetycznego i wystarczają od paru do parudziesięciu aplikacji. Doskonałe wyjście w podróży. Kosmetyki truefitt&hill . Przeszłość tej kultowej oraz wytwornej marki sięga roku 1805 gdy to William Francis Truefitt otwiera swój zakład fryzjerski w Londynie.

Firma, która rozpoczynała jako ogólnodostępny zakład oferujący męskie strzyżenie oraz golenie błyskawicznie osiągała rozpoznawalność żeby stać się ikoną a także wyznacznikiem stylu, poczucia smaku. Z usług firmy korzysta dwór jak też najświetniejsi w tym mieście natomiast jej sława na całym świecie nie ustaje po dziś dzień do czego firma w ogóle nie potrzebuje dużych kampanii reklamowych. Tak więc od przeszło 200 lat wyroby truefitt&hill bez ustanku stanowią synonim elegancji i najlepszego gustu. Jeżeli natomiast idzie o pędzle do golenia Semogue 1305 są niezrównane, zrobione są z mięciutkiego włosia dzika .