Obecnie z coraz większą odwagą eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie elementy stroju mieszamy ze sportowymi komponentami garderoby.

nike

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Dla miłośników takiego obuwia jak buty Nike Air Max 90 Essential , buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals to, że na wybiegach coraz częściej można obserwować stylizacje sportowe jest fantastyczną informacją . Jak najbardziej na miejscu jest zestawianie eleganckiej marynarki ze sportowym obuwiem.

Zastanawiasz się, jaki jeszcze portal omawia tak samo pomocne artykuły? Kliknij i zerknij na ofertę, do której odnośnik jest tu.

Panie coraz częściej bardziej elegancką sukienkę podkreślają luźniejszą jeżeli chodzi o stylistykę torebką oraz butami. Jeansy połączone z wyjściową marynarką to również, zarówno w przypadku pań jak i panów, dość dziś powszechne. Sportowe obuwie zda egzamin nawet w zestawieniu z garniturem. Spodnie od dresu i buty na obcasie to zestawienie, które coraz częściej kobiety wykorzystują.

Koncerny produkujące buty sportowe wychodzą naprzeciw zmianom w trendach. Proponują przeróżne modele butów sportowych, dostępne są także edycje limitowane. Z jednej strony mamy możliwość zakupienia modeli ekstrawaganckich, z drugiej na półkach znaleźć można wiele tradycyjnych krojów. Warto zwrócić uwagę na takie modele jak buty Nike Air Max 90 Essential, buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals. Sportowe obuwie ma w tym przypadku to do siebie, że nadaje naszej stylizacji charakteru, a ponadto możemy cieszyć się wygodą i komfortem.

obuwie marki nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowanie kolorystyczne dostępnych produktów daje wiele opcji stylizacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele, które łączą w sobie zestawienia odważnych, jaskrawych, często pastelowych kolorów. Nadto dostępne są buty sportowe z finezyjnymi dekoracjami – kwieciste, w paski, kropki. Kształtem większość wytwarzanego dziś obuwia sportowego przypomina te sprzed lat. Producenci bardzo chętnie powracają do wzorów, które były popularne w latach 70. Niezależnie od trendów i tego, co akurat jest na topie, ważne, by czuć się swobodnie ze sobą. Wszyscy powinniśmy sami definiować własny stylistyczny wizerunek. Zazwyczaj nie jest to korzystne, jeśli to trendy definiują nas.