Każda pani marzy o tym, żeby zachować wspaniałą figurę i gładką skórę. Niestety, takie czynniki jak urodzenie dziecka, upływający czas i otyłość mogą pozbawiać skórę jędrności i sprawiają, że wygląda ona bardzo nieładnie. Do tego problemu często dochodzi również „pomarańczowa skórka”, którą ciężko się usuwa. Nieestetyczny wygląd niejednokrotnie staje się podłożem znaczących kompleksów i sprawia, że panie tracą pewność siebie. Pomyślnie dzisiejsza medycyna estetyczna dysponuje narzędziami, które pomagają poprawić stan ciała oraz skóry.

Brzuch zagrożony brzydkimi fałdami

Newralgiczne strefy na ciele kobiety są często narażone na występowanie niedoskonałości, tworzenie się fałd i cellulitu. Takimi miejscami są: pupa, uda, biodra, jak również brzuch. Nieestetyczny wygląd wspomnianych części ciała bywa podłożem utraty pewności siebie i zakompleksienia. Walka z niedoskonałościami urody i nagromadzonym tłuszczem jest bardzo trudna, nierzadko pozostałością po niej są brzydkie fałdy skórne. Sposobem na udoskonalenie wyglądu jest operacja plastyczna brzucha. Bazuje ona na operacyjnym usunięciu zgromadzonych fałdek skórno-tłuszczowych. Warto jednakże zaznaczyć, że do podobnych zabiegów nie kwalifikują się osoby otyłe oraz kobiety planujące ciążę.

zabieg

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

A może zdecydujesz się na plastyka brzucha?

Medycyna estetyczna to dzisiaj nad wyraz nowoczesna i innowacyjna dziedzina, która ciągle ulega doskonaleniu i oferuje nowe możliwości oraz narzędzia dla uzyskania pięknego wyglądu. Zakres stosowanych zabiegów okazuje się tak rozległy oraz interesujący, że bez wątpienia każda kobieta wyszuka lekarstwo na własne niedoskonałości. Częstym problemem kobiet okazuje się zbyt krągła figura i tłuszczyk gromadzący się w newralgicznych miejscach. Zastosowanie współczesnych zabiegów, jak na przykład liposukcja ultradźwiękowa cena, jest całkowicie bezpieczne i pozwala skutecznie walczyć z tkanką tłuszczową!

To rzeczywiście działa

W momencie, jeżeli decydujemy się na taki zabieg, jak liposukcja ultradźwiękowa efekty u siebie zauważymy zaraz po zabiegu.

Jeżeli opisywany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i zobacz, jakie informacje ma rekomendowana strona (https://aksonaxis.pl/) – na pewno dane w tamtym miejscu zamieszczone są podobnie zajmujące.

Warto mimo wszystko pamiętać, że podobny zabieg nie jest związany ze znaczną utratą wagi, bowiem usunięty tłuszcz jest dość lekki. Na to miejsce można szybko zauważyć, że sylwetka jest smuklejsza, bardziej jędrna oraz ładniej się prezentuje. Polecamy też