Galerie handlowe od dobrych paru lat przyciągają panie, które zamierzają kupić nie tylko nowe jeansy, kardigany, płaszcze czy japonki, ale również i zrelaksować się w trakcie picia pysznej kawy w kawiarni bądź przy oglądaniu witryn pełnych supermodnych ciuchów. Sprzedawcy bardzo dobrze wiedzą, jak przyciągać przedstawicielki płci pięknej i sprawiać, aby zostawiały w kasie nawet po pięćset, sześćset złotych.

galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co innego panowie – oni już z reguły, a może i przyzwyczajenia, raczej nie lubią zakupów, więc trzeba ich sposobem zwabiać do butików z odzieżą męską. Promocje raczej nie przyciągną mężczyzn do galerii handlowych położonych na terenie Poznania lub innego wojewódzkiego miasta, lecz bony upominkowe sprzedawane przez część butików już jak najbardziej. A poza tym reprezentanci męskiej części społeczeństwa z chęcią przychodzą do centrów handlowych np. wtedy, gdy tamtejsze dyskonty organizują okresowe wyprzedaże urządzeń elektronicznych.

Te interesujące posty mają swą kontynuację. Chcesz ją poznać? Więc idź do strony odzież dla puszystych i tam ciesz się nowymi informacjami.

Warto jednak nie zapominać o tym, że do hipermarketu przychodzi się także po to, by przyjemnie spędzić sobotnie popołudnie.

I tutaj na klientów czekają tego typu atrakcje, jak np. czasowe wystawy wyjaśniające działanie maszyn zaprojektowanych przez starożytnych bądź przedstawiające istotne dla ludzkości wynalazki znanych uczonych. W tego rodzaju sklepach wypełnia się także druki PIT-ów, poznaje zasady zbilansowanego sposobu żywienia czy wreszcie wykonania doskonałego make-upu. Tymczasem panie po trzydziestce czy siedemdziesiątce chętniej przyjeżdżają do galerii w czasie, gdy mogą poznać praktyczne porady znawców najnowszych trendów. Jeżeli galeria handlowa w centrum lub na peryferiach Poznania organizuje sobotnie zakupy ze stylistką , to część reprezentantek płci pięknej wyda więcej oszczędności i kupi tym samym więcej wspaniałych strojów, wybranych oczywiście przez specjalistę.

Moda przemija, ale niektóre zalecenia można wykorzystać przy kupnie ubrań na następny sezon. A zakupy ze stylistką można polecić przede wszystkim tym damom, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie, ale zupełnie nie mają pojęcia od czego zacząć, a także nie wiedzą, które spódnice czy sweterki i żakiety najlepiej będą pasować do danej postury czy stylu uczesania.