W pierwszych promieniach wiosennego słońca zazwyczaj widzimy, że nasza cera nie prezentuje się najlepiej, a włosy są przypominają kolorem ścierkę do podłogi. Trzeba działać! Co przygotowali dla nas w tym roku kreatorzy trendów? Jak zwykle działają przez zaskoczenie. Będzie kolorowo, dziewczęco i oczywiście zachwycająco.

kosmetyki Pupa:

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na wiosennych wybiegach dominują puszyste fryzury. Lecz jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ta kwestia nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Jest na to odpowiedź, w tym sezonie pojawiły się profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które możesz zobaczyć tu – . Są to spraye bez spłukiwania, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a dają efekt naturalnej objętości – dodatkowo, nie obciążając włosów.

W jasnych włosach wydajesz się nijaka, a ciemne włosy Cię postarzają? Wypróbuj czerwień (ale uwaga – takie kolory podkreślają na twarzy wszelakie zaczerwienienia).Jeżeli szukamy chwilowej zmiany możemy chwycić za kolorowe kredy do włosów. Ich aplikacja jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, przeciągamy kredą i…voila.

Miej świadomość, że żeby uzyskać fascynujące wiadomości na omawiany temat, musisz odnaleźć właściwe źródło – zatem odkryj serwis (http://www.theomarvee.com/content/9-o-firmie), tam znajdziesz wciągające fakty.

Efekt naszych poczynań możemy dodatkowo utrwalić lakierem.

kosmetyki

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Rewolucja nastąpiła również w makijażu ust. Jeśli skarżysz się, że tradycyjna pomadka w sztyfcie daje nienaturalny efekt, i jednocześnie wysusza usta, a błyszczyk jest za bardzo transparentny, skuś się na płynne pomadki. Te najnowsze posiadają w składzie olejki roślinne, które zmiękczają i nawilżają usta. Nie tworzą też lepkiego filmu działającego jak lep na długie włosy.Kiedy nasze usta (www.dermamed.com.pl/oferta/powiekszanie-ust) nie są chwilowo w najlepszym stanie powinnyśmy zaopatrzyć się w balsamy do ust, takie jak te propozycje. Wygładzą i zregenerują suchy naskórek, a nasz problem odejdzie w zapomnienie. Pielęgnujmy usta, albowiem nawet najdroższa pomadka podkreśla niedoskonałości.

A co nowego w makijażu oczu? Na topie jest kolor chabrowy firmy Pupa, który łączymy z żółtym i białym. Pokrywamy nimi ruchomą powiekę, zaś w wersji light malujemy kreski nad górną linią rzęs. Kosmetyki Pupa wyróżniają się świetną jakością oraz eleganckimi i oryginalnymi opakowaniami produktów. Kto raz kupi produkt tej cieszącej się w świecie uznaniem marki, pozostanie jej wierny na zawsze.