Panowie od dawna walczą z włosami na brodzie, natura z jakiejś przyczyny dała im tam owłosienie, a ci z ogromną determinacją będą robić wszystko, żeby je wyeliminować. Przez wieki wzór prawdziwego mężczyzny wielokrotnie się zmieniał, dziś raczej wymagane jest, żeby brody nie mieć, co najwyżej tolerowany jest nieduży, kilkudniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, maszynek i kosmetyków uczyniono międzynarodowy przemysł warty dziesiątki miliardów dolarów, bo przecież codzienne golenie wymaga zakupu tych wszystkich akcesoriów.

kosmetykido golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś przeważnie panowie korzystają z najróżniejszych maszynek, z paroma ostrzami, jakie całkiem dobrze dają sobie radę z każdym rodzajem zarostu. Dużą popularność mają również golarki elektryczne, nie potrzebujące żadnych żeli i pianek, ale wielu panom nie do końca podchodzi taka metoda.

Masz ochotę zapoznać się z następnymi intrygującymi wątkami na zbliżony temat? Bez problemu. Kliknij na hiperłącze do serwisu (https://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/bydgoszcz/centrum-konferencyjne-stadion-zawisza.html) i czytaj bez ograniczeń.

No i oczywiście spróbować można się golić najstarszym sposobem, to znaczy za pomocą świetnie naostrzonej brzytwy, jaka doskonale poradzi sobie z każdym włoskiem, ale w przypadku drgnięcia ręki może również wyrządzić krzywdę.

Uważa się powszechnie, że dziś używanie brzytwy to zajęcie dla prawdziwych mężczyzn i jest w tym sporo racji. Tak czy inaczej każdy chętny na tą metodę powinien zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, i to najlepszej jakości, bo jedynie takie zapewniają bezpieczeństwo i komfort golenia. Niewątpliwie do najwyżej ligi zaliczane są brzytwy taylor of bond street, zrobione z najlepszych gatunków stali i wspaniale ozdobione posłużą przez długie lata właścicielowi. Więcej na .

Do zmiękczenia zarostu przyda się porządna pianka, a tu lepszej nie będzie, niż wyroby firmy truefitt&hill, kosmetyki tej firmy wykonane są na bazie naturalnych substancji i gwarantują doskonałą ochronę dla skóry. Skórę trzeba również pielęgnować jak już będzie po goleniu, można wówczas użyć jakiegoś dobrego kremu który nawilży i złagodzi podrażnienia.

Jeśli zainteresował Cię prezentowany artykuł, przeczytaj koniecznie ten świetny tekst (https://balkonytarasy.pl/37-balkony-i-tarasy-z-posadzkami-z-zywic-cienkowarstwowych) – on też jest warty uwagi, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Tu z kolei bardzo są polecane balsamy old bond street , one także są świetne jakościowo i bardzo dobrze dają sobie radę na twarzach wszystkich panów.