Wiele osób marzy o tym, żeby mieć szczupłą sylwetkę i wiele z tych osób będzie też dużo w stanie przeznaczyć na zrealizowanie swoich marzeń. Jednym z głównych problemów związanych z wyglądem jest nadwaga. Wpływa na to dużo rozmaitych czynników. Praca na siedząco, brak aktywności fizycznej i nieodpowiednie jedzenie sprawiają bardzo szybkie przybywanie kolejnych kilogramów i rozrastanie się figury.

Recepta na taki stan rzeczy jest co prawda niezwykle prosta, lecz dla wielu osób wymagająca za dużo wyrzeczeń i wysiłku. Trzeba w pierwszej kolejności zmienić żywieniowe zwyczaje, zrezygnować z podjadania chipsów, ciastek i pozostałych przekąsek, a zamiast nich wprowadzić warzywa i owoce. Kolejną sprawą jest większa aktywność, tu również trzeba wstać sprzed telewizora, ubrać dres i udać się na rower, siłownię czy basen. To także wielu osobom sprawia duży problem, najlepiej by było, gdyby mogły mieć wspaniałą figurę bez żadnej pracy, z możliwością jedzenia wszystkiego co będzie się chciało.

Zachęcamy – naciśnij tutaj przychodnia nfz ursynów i wejdź na kolejną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie świeże oraz rzetelne artykuły.

To wszystko będą obiecywać tak popularne ostatnio diety cud, lecz oczekiwania te spełnia również nowoczesna medycyna kosmetyczna – poznaj ofertę firmy cosmed24.

laser

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W gabinetach kosmetycznych ogromną popularność zaczynają notować zaawansowane urządzenia służące do eliminacji tłuszczu. Niedawno jeszcze wśród zabiegów tego typu królowała liposukcja, która jednak była bolesna i inwazyjna. Metody obecnie używane wykorzystują zupełnie odmienne procesy, które powodują rozpad komórek tłuszczowych bez konieczności niebezpiecznej ingerencji w ciało.alkohol (alkater.pl)

Jedną z takich nowości jest lipolaser, urządzenie emitujące w specjalny sposób skoncentrowaną wiązkę światła laserowego. Pod jego wpływem komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać i są wydzielane z organizmu, zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla pozostałych tkanek takich jak skóra, naczynia krwionośne czy nerwy. Odmienną metodę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei wykorzystuje się niskie temperatury w celu zamrożenia komórek tłuszczowych – wyklikaj firmę cosmed24. Pod wpływem niskich temperatur komórki te umierają i również po pewnym czasie są w całości wydalane z ciała.