Wiele osób marzy o tym, żeby mieć szczupłą sylwetkę i wiele z tych osób będzie też dużo w stanie przeznaczyć na zrealizowanie swoich marzeń. Jednym z głównych problemów związanych z wyglądem jest nadwaga. Wpływa na to dużo rozmaitych czynników. Praca na siedząco, brak aktywności fizycznej i nieodpowiednie jedzenie sprawiają bardzo szybkie przybywanie kolejnych kilogramów i rozrastanie się figury.

Recepta na taki stan rzeczy jest co prawda niezwykle prosta, lecz dla wielu osób wymagająca za dużo wyrzeczeń i wysiłku. Trzeba w pierwszej kolejności zmienić żywieniowe zwyczaje, zrezygnować z podjadania chipsów, ciastek i pozostałych przekąsek, a zamiast nich wprowadzić warzywa i owoce. Kolejną sprawą jest większa aktywność, tu również trzeba wstać sprzed telewizora, ubrać dres i udać się na rower, siłownię czy basen.

Jeżeli zaabsorbował Cię opisywany artykuł, kliknij szybko tutaj, gdyż świeża publikacja z pewnością też jest godna Twojej uwagi.

To także wielu osobom sprawia duży problem, najlepiej by było, gdyby mogły mieć wspaniałą figurę bez żadnej pracy, z możliwością jedzenia wszystkiego co będzie się chciało. To wszystko będą obiecywać tak popularne ostatnio diety cud, lecz oczekiwania te spełnia również nowoczesna medycyna kosmetyczna – poznaj ofertę firmy cosmed24.

laser

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W gabinetach kosmetycznych ogromną popularność zaczynają notować zaawansowane urządzenia służące do eliminacji tłuszczu. Niedawno jeszcze wśród zabiegów tego typu królowała liposukcja, która jednak była bolesna i inwazyjna. Metody obecnie używane wykorzystują zupełnie odmienne procesy, które powodują rozpad komórek tłuszczowych bez konieczności niebezpiecznej ingerencji w ciało.alkohol (alkater.pl)

Jedną z takich nowości jest lipolaser, urządzenie emitujące w specjalny sposób skoncentrowaną wiązkę światła laserowego. Pod jego wpływem komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać i są wydzielane z organizmu, zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla pozostałych tkanek takich jak skóra, naczynia krwionośne czy nerwy. Odmienną metodę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei wykorzystuje się niskie temperatury w celu zamrożenia komórek tłuszczowych – wyklikaj firmę cosmed24. Pod wpływem niskich temperatur komórki te umierają i również po pewnym czasie są w całości wydalane z ciała.