Kobiety kochają chodzić na zakupy, zwłaszcza w sklepach odzieżowych bądź z modnymi butami. Najprawdopodobniej każda przedstawicielka płci pięknej posiada swoje zakupowe gusta i podczas spaceru po sąsiedniej galerii handlowej jest w stanie nabyć pięć par klapek, bo ma akurat bzika na punkcie butów. Trochę inaczej omawiana sprawa wygląda w przypadku panów. Sporo żon utyskuje na mężów, którzy wcale nie chodzą do sklepów i nie nabywają nowych podkoszulek lub modnych półbutów.

Torba moro

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli panie po pięćdziesiątce nie wyobrażają sobie otwarcia nowego sezonu letniego bez kupienia skóropodobnej torebki, idealnie pasującej do popielatej sukienki, to mężczyźni wcale nie myślą o takich sprawach. Najpotrzebniejsze dokumenty oraz drobiazgi (np. klucze czy okulary korekcyjne) trzymają w wielkich kieszeniach marynarek a nawet letnich spodenek.

To zagadnienie wydaje się dla Ciebie atrakcyjne? To przejrzyj również podobne witryny (https://maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Zwierzeta-182.html), posiadające nie mniej wciągające informacje na ten temat.

A jeżeli nasz pięćdziesięciolatek jest zmotoryzowany, to mnóstwo przyborów przechowuje w aucie. Biorąc pod uwagę niechęć panów do tego typu zakupów, spróbujmy podsunąć im kilka porad odnośnie wyboru najwłaściwszej dla nich torby albo walizy czy aktówki.

Torby męskie zazwyczaj swoim stylem przypominają nesesery na… notebooki, podobnie jak na 3i. Żeby były użyteczne muszą być uszyte z nieprzemakalnego i mocnego materiału. Trzeba również zwrócić szczególną uwagę na jakość zamków i szwów. Z racji tego, że torby kupuje się najczęściej raz na dłuższy czas, to warto wyłożyć więcej pieniędzy, żeby służyły dłużej. Dla dwudziestolatków liczy się przede wszystkim praktyczność, zatem takie torby męskie nie zawsze muszą być najmodniejszymi w obowiązującym sezonie. Należy jednakże uzmysłowić panom, że do kupienia są także torby w odcieniach innych niż intensywna czerń.


Przedsiębiorcy, którzy udają się na ważne konferencje muszą spakować swoje rzeczy osobiste do walizek bądź nawet plecaków, a pisma urzędowe do aktówek. Każda skórzana aktówka powinna być wykonana z wzorową dokładnością. W tym przypadku jest ona wizytówką swego właściciela i czasem jej profesjonalny wygląd jest w stanie zadecydować nawet o sukcesie w interesach. Dlatego warto ją nabyć w firmowym sklepie. Natomiast podróżne walizki powinny być ładowne i posiadać bardzo praktyczne kółka. Przydaje się także duża liczba schowków na małe przedmioty. Jeśli skórzana aktówka musi być pierwszej jakości, to już walizka raczej niekoniecznie – inwestowanie w kosztowne torby mija się z celem szczególnie wtedy, gdy wyjazdy służbowe należą do rzadkości.