Przy okazji świąt czy imienin naszego taty, brata albo męża, zawsze namyślamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcielibyśmy dawać następnego krawata, kubka lub śmiesznej koszulki, ponieważ to stereotypowe prezenty, których nie możesz znowu podarować bardzo bliskiej ci osobie. Poszukujesz czegoś wyjątkowego, a tym niezwykłym podarunkiem mogą być perfumy. Jeżeli do tej pory bałaś się kupować zapach dla kogoś innego niż dla siebie, powinnaś wyzbyć się tych lęków, ponieważ to wcale nie tak trudne zadanie, jak myślałaś.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed wybraniem się na zakupy warto jest poznać parę ważnych informacji w temacie perfum. Po pierwsze zapachy podzielone są na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, które dodają sił oraz są niebywale pozytywne. Możesz je poczuć w paco rabanne one million 100ml. Aromat mandarynki jest zmieszany tutaj z ostrymi przyprawami, co daje naprawdę zaskakujący oraz niezwykle zalotny zapach.

Następna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach dla mężczyzn nie występują za często, jednakże można się z nimi spotkać. Dużo powszechniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dość ciężkie, toteż nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne z kolei są bardzo ciepłe, a jednym z najczęstszych jest aromat drzewa sandałowego. Nie można zapomnieć o rześkich zielonych zapachach, zawierających miłe wonie roślinne – poczytaj. Jak już poznałaś typy zapachów, powinieneś wiedzieć o podstawowej regule – perfumy dla mężczyzny muszą być dyskretne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

zniewalające, więc powąchaj choć kilka propozycji, by zdecydować się na zapach, jaki najbardziej będzie ci się podobać.

Dobrze też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, które stosuje na co dzień, ponieważ ich woń powinna współgrać z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeżeli wobec tego szukasz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, idź do perfumerii oraz wybierz zapach, który cię uwiedzie.

Zaloguj się na witrynę autora (https://gloria.wroc.pl/) – tam znajdziesz sporo zajmujących wiadomości, które zgłębią Twoją wiedzę na zaprezentowany tu nowy temat.

Szczególnie warty uwagi jest na przykład perfumy comme des garcons, obok jakiego żadna kobieta nie przejdzie bez zainteresowania. Nie obawiaj się, iż nie trafisz w upodobania bliskiego ci mężczyzny, gdyż każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go użyć, choćby na sobotnią imprezę z przyjaciółmi lub wspólną kolację.