Mężczyźni są z planety Mars, kobiety z Wenus, tę jakże jasną myślą należy zsumować wspólne relacje pomiędzy mężczyznami i kobietami. Nie jest istotne, w ilu kwestiach przyznajemy sobie rację, a w jakich nie możemy dojść do porozumienia, zawsze pozostaje jakaś kość niezgody, która zmusza do takiego a nie innego myślenia. Jeśli tak ciężko nam się porozumieć to musimy pochodzić z dwóch różnych światów.

chętnie kupowane

Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Przykładów na to jest mnóstwo. Facet nigdy na przykład nie pojmie zamiłowania kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi przeciętny mężczyzna? Pełną szafę ubrań, gdzie pełno ciuchów jak bluzy długie damskie, z oferty na stronie.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz w treści zamieszczony w tamtym miejscu tekst. Są tam inne tego rodzaju wiadomości. One również prezentują taką problematykę.

Codziennie kolejny zestaw, lecz według kobiety to niewystarczająco, to nic w porównaniu do tego, co musi mieć. Z drugiej strony, kobieta, która przychodzi zadowolona z zakupów pokazuje swoje zdobycze swojemu chłopakowi.

Kupiła wreszcie tę najnowszą sukienkę, jaką pragnęła kupić od dawna, jednocześnie inna była nie w takiej cenie, jakiej sobie życzyła, ale rozważy jej kupno. Zamiast tego postanowiła zainwestować w perfumy, takie jak wody perfumowane damskie. Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, ale to jedynie pozory, gdyż dalej zastanawiasz się, po co jej te nowe suknie? I te perfumy? Wiadomo, chcesz, by ślicznie wyglądała, lecz ma już tak dużo tych fatałaszków, że aż to niemożliwe. Sytuacja w drugą stronę. Ona nie jest zdolna zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Oczywiście, dla niej to kilkunastu podnieconych facetów zebrało się w jednym miejscu, ażeby pobiegać za piłką. Wiadomo dla niej to, nie do zrozumienia, a co najgorsze ci faceci zachowują się jak niekulturalne gbury z jakiejś wioskowej knajpy.

Naskakują na siebie, najeżdżają, faulują się tak, jakby chcieli się nawzajem pozabijać, zwyczajna głupota. Ciebie wkurza to, że nie możesz ją namówić, żeby poszła na mecz z tobą. Kiedyś byliście, lecz w przerwie musiała wyjść, gdyż od dopingu ją głowa bolała. Od tego czasu ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. pozostają ci przyjaciele i zabawy pomeczowe, jakich również oczywiście nie toleruje. A rano, gdy wstajesz po takiej imprezie ona już jest po zakupach, pokazuje nowe stroje jakby tobie na złość. No i jak tu się po rozumieć.