Bycie kobiet uzależnione jest poprzez wiele czynników. Nie da się ukryć, że uroda i piękno zewnętrzne jest jednym spośród nich. Ja kobieta zda sobie z tego sprawę, chce dokonać wszystko, żeby stać się chociażby porównywalna do pań które określane są mianem piękna. Kto to jest jednak atrakcyjna dziewczyna? Czy to wychudzona topmodelka, która odżywia się tylko zieleniną? A może to być tleniona blondynka, która nosi za wielki dekolt, a w jej twarzy nie ma teraz nic delikatnego? A być może piękno mieści się w czymś zupełnie niezwykłym?

makijaż Smoky Eye

Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że ideałem pięknej postaci jest osoba, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest wspaniała taka, jaka po prostu jest. Albowiem nie ma potrzeby niczego w sobie zmieniać, aby zbliżyć się do tego ideału. Aby stać się olśniewającą potrzeba w zasadzie niewiele – polubić się taką, jaką się po prostu jest. Zaakceptować swoje ciało, łącznie ze wszystkimi mankamentami, czy defektami. Jeśli to się powiedzie, to poniekąd te wady staną się bliskie i nie będą już defektami,a będą atutami. Bo najbardziej kuszące, ładne kobiety, to te, które czują się rewelacyjnie w swojej skórze, są wyluzowane, pewne siebie i pewne swojego ciała.

Szukasz następnego materiału na rozpatrywany w tym miejscu problem? Jeżeli tak, to ten w serwisie (http://www.revitabielany.pl/) bez cienia wątpliwości również uznasz za zajmujący.

I nieraz działają zgodnie z zasadą: „kobieta zmienną jest” stosując proste triki, jak tutaj – przykłady na tej stronie www.

malowanie oczu

Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjna dziewczyna posiada w sobie swój wewnętrzny seksapil. Jeśli niepewnie się czuje w swojej skórze, każda próba jego wydobycia wydają się być nienaturalnie i kiepskie. Najodpowiedniejsza jest niewymuszona naturalność, którą się po prostu posiada. Aby ją z siebie wydobyć należy przede wszystkim poznać własny organizm. Kolejną bardzo szczególną rzeczą jest bycie prawdziwą, dumną z istnienia i szczęśliwą. Pewna siebie osoba roztacza wokół własnej osoby aurę piękna, uroku i doskonałości. Jest wspaniała, bo czuje się piękna i wie w jaki sposób o siebie zadbać (ponieważ stosują: pielęgnacyjne peelingi i scruby do ciała).

Jej uroda wręcz zawstydza, bo kiedy uwierzy się w swój indywidualny czar, inni również go zauważą. Dbająca o siebie kobieta, która dba o każdy milimetr własnego ciała, która poszukuje sposobów na to, żeby wyglądać nieskazitelnie, będzie właśnie tak wyglądać. Piękno każdy ma w sobie, czasem wystarczy je tylko wydobyć spod grubej warstwy niedowartościowania i obaw. A to wszystko będzie skutkowało tym, iż jej uroda rozkwitnie i oczaruje niejedną osobę.