Piękne oraz wypielęgnowane włosy bywają walorem kobiecości i ogromnym powodem do domu dla swych właścicielek. I analogicznie zniszczone pasma bywają przyczyną zawstydzenia oraz dyskomfortu, ponieważ obniżają poczucie wartości a kobieta czuje się zaniedbana. Trzeba dbać o swe włosy, wykorzystując dobre kosmetyki i zapewniając im należytą pielęgnację.
Twoje włosy tego nie akceptują!

specjalistyczne produkty

Autor: Sten Dueland
Źródło: http://www.flickr.com
Na zdrowie włosów wpływa wyjątkowo dużo czynników, zarówno tych zewnętrznych, jak też przykładowo żywieniowych. Na niektóre – jak choćby zanieczyszczenie powietrza czy mroźne powietrze – nie posiadamy wpływu, ale na niektóre rzeczy decydujemy się sami. Częste używanie lokówek, prostownic i suszarek, błędna dieta, drażniące preparaty ze sztucznymi dodatkami, a nawet agresywne pigmenty w farbach do koloryzacji – to wszystko wyjątkowo negatywnie odbija się na zdrowiu naszych włosów. Należy się nad tym nieco zastanowić, a jeśli włosy znajdują się w słabej formie, zdecydować się na kurację z zastosowaniem naprawdę dobrych kosmetyków.

Ufaj specjalistom

Dobierając kosmetyki do pielęgnacji włosów, najlepiej decydować się na zaufane i cenione firmy, jak RevitaLash, które specjalizują się w wytwarzaniu środków do pielęgnacji włosów i kupować je w zestawach (jest to opłacalne). Na półkach drogerii odnajdziemy mnóstwo szamponów, odżywek, jak także przeróżnych preparatów do stylizacji, jednakże nie mamy pewności, czy to profesjonalne kosmetyki. Kiedy chcemy kupić rzeczywiście odpowiednie środki, warto skonsultować się z fryzjerem, a nawet kupić u niego kosmetyki profesjonalne kosmetyki do mycia oraz pielęgnacji włosów, przeważnie są troszeczkę droższe, lecz opłaca się zapłacić, by być pewnym, że włosy otrzymują to, co najlepsze.

Farbujesz? Kup odpowiedni szampon do włosów farbowanych

Koloryzowanie włosów cieszy się zainteresowaniem kobiet i mężczyzn. W niektórych przypadkach bolączką osób farbujących włosy staje się nietrwałość efektu, jak również wyniszczona struktura włosa. Trzeba mieć na względzie, że włosy farbowane potrzebują użycia specjalnych kosmetyków, które zapobiegają utracie barwnika, jak również nadadzą pasmom miękkości oraz połysku. Także przy wyborze preparatów farbujących, lepiej decydować się na dobre farby, żeby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia włosów.

Chcielibyśmy, aby nasze teksty poruszały Wasze emocje. Dlatego będziemy zadowoleni, jeśli jakikolwiek komentarz z strony pozostawiony przez Was dotrze do nas.

/J]