Powrót do młodości nie musi kojarzyć nam się ze skalpelem. Znamy bowiem triki, które spowodują, iż w lustrze zobaczymy swoje młodsze odbicie!

W obecnych czasach dbanie o siebie jest o tyle przyjemne bo kosmetyków posiadamy do wyboru do koloru praktycznie na każdorazowe nasze zapotrzebowania, a dzięki serwisom pokroju również na każdą zasobność portfela. Nasze ulubione kosmetyki dzięki mnogim ofertom drogerii, nabywać mamy możliwość w niesamowicie korzystnych cenach. Zobaczmy więc, na jakie produkty skupiać uwagę, przeglądając informatory promocyjne.

Po pierwsze, zacznijmy od stosowania serum.

Dermatolodzy twierdzą, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem zawiera bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem codziennie, lub stosujemy jako kilkutygodniową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Filtruj z filtrem.

Autor: Classics®

Słyszy się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed promieniami słonecznymi już we wczesnym dzieciństwie i robiły to konsekwentnie przez cały rok, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Co więcej, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze zmarszczki ujrzałybyśmy na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Z tej przyczyny decydujmy się na krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np.

Jeśli istotnie chcesz dokładniej zgłębić to zagadnienie, kliknij dodatkowo tutaj i zdobądź cenne info (https://13tattoo.pl/nldlb_laserowe_usuwanie_tatuazy.htm). Ono bez wątpienia okaże się dla Ciebie użyteczne.

pod postacią podkładu czy pudru.

Maskuj się. Maseczki do twarzy zapewniają skórze o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są doskonałe gdy trzeba szybko polepszyć stan cery. Skóra po nich od razu staje się jaśniejsza, świeższa i przyjemniejsza w dotyku. Dzisiejsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go grubszą warstwą. Z jakiego powodu? Ponieważ w nocy skóra pobiera składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą.

Włóż róż!

kobieta w makijażu

Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com

Zadbana, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. I właśnie dlatego w makijażu „odmładzającym” róż odgrywa bardzo ważną rolę. Najbardziej bezpieczny będzie róż w subtelnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy. Unikajmy ciemnych podkładów. Perfekcyjnie dobrane fluidy to takie, które są jedynie o ton ciemniejsze od naturalnego odcienia skóry twarzy. Kosmetyki z połyskującymi drobinkami, podkreślającekurze łapki czy niedoskonałości też nie będą dla nas najlepszym wyborem.

Złap formę!

Systematyczna porcja ruchu, mądre podejście do tematu odżywiania to idealny sposób na zachowanie młodości.
To pozbycie się kilogramów, ale i energia i siły witalne. To poczucie, iż robimy coś dobrego nie tylko ładnie wyglądać, lecz by nie mieć problemów ze zdrowiem.