Choć istnieje przekonanie, że moda interesuje tylko kobiety, jest to absolutna nieprawda. Na ulicach widać coraz więcej stylowych mężczyzn, którzy na pewno dokładnie śledzą pokazy i dokładnie wiedzą, co będzie się nosić w danym sezonie. Moda męska stale zmienia się i ustępuje miejsca następnej. Jak prezentować się będzie 2015 rok?
Głównie styl jaki będzie dominował to połączenie ubrań formalnych i nieformalnych.

dodatki

Autor: TK Maxx
Źródło: TK Maxx
I tak doskonale dopasowują się do siebie oficjalne garnitury i sportowe buty lub marynarki i spodnie typu chino. Tego rodzaju połączenia, oczywiście, umiejętnie wykonane mogą wyglądać bardzo efektownie i interesująco. 2015 rok to również powrót do krojów i trendów z dawnych czasów. Przykładowo barwne koszulki polo w różnorodnych wzorach. Pomogą ożywić stylizację, a w dodatku przyciągną wzrok. Następnym trendem, o którym z całą pewnością warto wspomnieć są podwinięte nogawki – absolutny hit tego sezonu. Idealnie będzie prezentował się z białymi butami, które również są aktualnie bardzo modne. Ale nie tylko biały kolor podbił wybiegi, ponieważ to również czas kolorowych butów sportowych. Nawet total look, czyli całość stylizacji w jednej barwie nabierze mocnego charakteru za pomocą takich akcentów. Jeans z kolei wydaje się absolutnie ponadczasowy. W bieżącym sezonie powracają jasne spodnie jeansowe i katany z tego materiału. Wyglądają doskonale nie tylko osobno, lecz także razem. Jeśli jednak wolimy coś bardziej eleganckiego – warto zwrócić uwagę na kamizelki, tym razem dwurzędowe. Dodatkowo zobaczymy ubrania oversize, np. duże kurtki czy bluzy. Czytaj więcej: modne płaszcze męskie kielce.

trendy
W ostatnim czasie popularność zyskały również klapki czy sandały. Niezmiennie królują kurtki ramoneski, które pasują niemal do wszystkiego. Co jeszcze królowało na wybiegach? Należy wspomnieć o białych garniturach i apaszkach zawiązanych na szyi. Rok jest niezwykle różnorodny, czerpie z wielu okresów, łączy style, jednak jest również naprawdę interesujący, zdecydowanie oryginalny, a wiele elementów wyjątkowo się uzupełnia. Ciekawe dane znajdziesz tu: płaszcze męskie katowice.
Rok 2015 to okres barwny, pełny printów i powrotów do minionych lat. Często słyszy się, że moda wraca, co częściowo jest jak najbardziej prawdziwym stwierdzeniem. Należy jednak zwrócić uwagę, że chociaż domy mody czerpią z przeszłości, to tak na prawdę kroje są zawsze trochę odmienne. Pomimo wszystko 2015 rok to głównie okres powrotów do minionych trendów w odświeżonej wersji i mieszania stylów. Oczywiście najważniejsze jest to w czym my będziemy czuć się najlepiej, jednak moda wspomaga w czerpaniu inspiracji.