Jednym z nieodłącznych elementów nowoczesnych kobiet są torebki. O ile panowie doskonale dadzą sobie radę bez niej, to duża część kobiet bez torebki nie może sobie wyobrazić codziennego dnia – przecież trzeba gdzieś nosić dziesiątki przeróżnych drobiazgów, które i tak w licznych przypadkach nie są potrzebne, ale trzeba je przy sobie mieć.

Poza tym torebki są doskonałym uzupełnieniem eleganckiego stroju, podkreślają jego charakter i równocześnie styl i zmysł smaku właścicielki. Lecz jak się okazuje, tak naprawdę żadnej kobiecie tylko jedna torebka nie starczy – będzie ona musiała mieć ich przynajmniej parę, w każdym przypadku odpowiednio dobierając ją do ubioru. I przeważnie każda z nich będzie inna, może mieć inny kolor, stylistykę i materiał z jakiego została zrobiona, no i oczywiście pasować będzie na inne okazje. Jeśli jakaś kobieta chce, żeby jej torebka pasowała do wyglądu i okoliczności, to powinna pilnować się paru zasad. Nie są one bardzo trudne do zapamiętania, a ich stosowanie pozwoli z pewnością na uniknięcie dużych wpadek. Tu więcej: szykowne aktówki.

Pierwszą z takich zasad jest wybranie rozmiaru torebki zależnie od tego, na jaką okazję ma ona być. Na wieczorne wyjście na kolację torebka raczej być powinna niewielka, a na codzienne chodzenie na zakupy albo do pracy znacznie lepsze będą duże, do jakich powinno się zmieścić wszystko, co potrzeba.

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Następna zasada to wybór torebki ze względów kolorystycznych. Obecnie moda zmieniła się znacznie i konieczne już nie jest, aby torebka musiała pasować do kapelusza czy też butów. Sprawdź więcej: ​http://torbs.pl/.

Wręcz przeciwnie, ma ona być nie uzupełnieniem ubioru, ale jego ważnym elementem, przez co można sobie pozwolić na mniej lub bardziej odważne zestawienia. Oczywiście kolorystykę wszystkiego trzeba dobrać ze smakiem, bo inaczej zwyczajnie będzie się wyglądać śmiesznie, ale to najlepiej się zobaczy, jak się stanie przed lustrem. Jeżeli któraś z Pań będzie miała kłopot z wybraniem odpowiedniej torebki dla siebie to z pewnością może jej pomóc jakaś dobra hurtownia torebek – w niej przeważnie jest taki wybór, że bez większego problemu kupi się coś ciekawego.