Poradnie fryzjerskie cieszą się co chwila większą wziętością, nie trudno więc spostrzec że powstają w mgnieniu oka. Przedtem przeznaczone w szczególności dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to poniekąd wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie poprawnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacznie się powiększa.

polecana strona http://estyl.pl/

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to jednostka zajmująca się produkcją luksusowych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu tworów międzynarodowej marki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są tylko i wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są dystrybuowane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na rynek producent dotyczą innego typu włosów i umożliwiają inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny blask i lekkość włosów, asekuracja przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzmocnienie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego rodzaju włosów, ochrona barwy i blasku, spotęgowanie gęstości włosów, pielęgnacja dla mężczyzn, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase proponuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja jak również teksturyzacja – zobacz http://estyl.pl/wlosy/wedlug-producenta/kerastase. Trzy proste gesty ceremoniału, stosowane w czasie pielęgnacji w salonie, możemy kontynuować w domu. Kąpiel -to główny etap rytuału. Ekskluzywnej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, dostosowanej do natury włosów tudzież skóry głowy, asystuje masaż głowy, który wznieca zmysły.

Pielęgnacja – tylko energiczna i ukierunkowana. Przemiana dostrzegalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i znakomity wygląd. Ostatnim etapem staje się teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający zmywania. Oferuje efektywną ochronę i niezwykły blask. Przygotowuje włosy do wykreowania. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, ściśle wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne artykuły, by zagwarantować swoim włosom należytą opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednakże – aby mieć totalną pewność, że twoje włosy pozyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki promowane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.