Jak wskazują badania — nadal są rodacy, którzy nie myją zębów. Jest XXI stulecie. Czas to w końcu zmienić.
Trudno wyobrazić sobie, ale nawet w obecnych czasach duża część ludzi nie czyści zębów regularnie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Są tacy, którzy nigdy nie byli u dentysty. Te informacje mogą zaszokować, ale to prawda. U większości rodaków zakorzenił się jakiś dziwny strach przed dentystami. Prawdą jest, że w latach komunizmu najczęściej rwali oni bez znieczulenia, a jakość usług była fatalna, ale te czasy już dawno odeszły do lamusa. Jednak legenda wydaje się być nadal żywa i grono osób boi się stomatologa niczym diabeł święconej wody. A przecież pojawiają się u nas Niemcy oraz Anglicy, aby leczyć ubytki, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale znacznie tańsze.

Pragniesz przeglądnąć kilka kolejnych naszych tekstów? Rewelacyjnie! Spieszmy zatem poinformować Cię, że jesteśmy tutaj (https://talentum.pl/logopeda-online/) – odszukasz nas w tym linku.

Przez to musimy przemóc się i udać się na wizytę. Dentysta założy nam teczkę i skrupulatnie sprawdzi nie tylko stan naszych zębów, ale też dziąsła i język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Warto iść do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy mieli pewność, że cały sprzęt jest nowy, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeśli przypadnie nam do gustu jego podejście do pracy oraz ludzi, to możemy zabrać do niego na kontrolę też nasze maluchy.

Powinniśmy uczyć je od samego początku, że wizyty u stomatologa nie są czymś strasznym. Należy sprawdzać stan swoich zębów przynajmniej raz na sześć miesięcy.