Ten, kto szuka najlepszego dentystę, powinien sprawdzić w sieci opinie danego lekarza. Warto zapisać się do najlepszego.
Wielu Polaków obawia się stomatologów.

Praca przy komputerze

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Ten niepokój jest wpisany w nasze DNA. osoby, które pamiętają okres PRL-u, trzymają w głowie obraz dentysty, który był chamski i rwał zęby niemal bez znieczulenia. Ich dzieci, które nie pamiętają tamtych lat, niekiedy również się boją, bo słuchają słów rodziców. Najwyższy czas przerwać ten zaklęty krąg. Dzisiejsza stomatologia w naszym kraju stroi na najwyższym światowym poziomie. Mamy świetnie wykształconych specjalistów. Przylatują do nas nasi Europejczycy z Zachodu (dla przykładu Niemcy i Brytyjczycy), żeby u nas leczyć ubytki. Dlatego kontrolna wizyta co pół roku musi być naszym priorytetem. Przecież ładny uśmiech to nasza wizytówka. Dobrych specjalistów wyszukamy w sieci. Powinniśmy szukać gabinetów, które zlokalizowane są blisko od naszego osiedla. Dzięki temu nie będzie trzeba jechać przez pół miasta w korach, gdy nagle rozboli nas ząb. Jeżeli chcemy, aby nasz dentysta (dentysta Legnica) leczył również zęby naszych dzieci, to musimy sprawdzić, jakie ma on podejście do berbeci. Powinien być przede wszystkim cierpliwy oraz powinien szybko łapać z nimi kumpelski kontakt.

Na dodatek w jego gabinecie powinien znajdować się ekran, na którym będą mogły lecieć kreskówki, a w poczekalni musi zostać stworzony fajny kącik dla dzieci z zabawkami i kolorowankami. Wszystko po to, żeby nasz brzdąc czuł się bezpiecznie.