Nowoczesna kosmetologia co rusz dostaje nowe możliwości, głównie za przyczyną coraz nowocześniejszych urządzeń i sprzętów. Nawet starsze, znane od dawna zabiegi zyskały ogromnie dużo, gdy zaczęto przy nich używać przykładowo laserów czy innych bardzo nowoczesnych sprzętów.

medycyna estetyczna

Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com
A wszystko dlatego, żeby zabiegi stawały się jeszcze bezpieczniejsze i powodujące mniej rozmaitych powikłań. Kobiety często stawiają na szali nawet swoje zdrowie, aby tylko być piękną, a metody inwazyjne sprzed pewnego okresu czasu nie w każdym przypadku były niestety bezpieczne. Obecnie sprawy bezpieczeństwa są niezwykle istotne, wielu jeszcze do niedawna używanych zabiegów już się nie robi, a te, które pojawiły się na ich miejsce są dużo bardziej skuteczne. Na przykład do takich zabiegów zalicza się odsysanie tłuszczu (na tej stronie bez problemu uzyskasz podpowiedź). Wprawdzie w dalszym ciągu wykonuje się go dość często, lecz jest to technika o dużym stopniu inwazyjności i niestety powodująca spore powikłania, dlatego też coraz częściej zastępowana bywa przez techniki nieinwazyjne.
A jedną z tego typu technik, która daje naprawdę świetne efekty, jest liposukcja ultradźwiękowa (dodatkowe informacje). W przeciwieństwie do zwykłej liposukcji nie ma w niej ingerencji w ciało, więc wszystkie przykre efekty takie jak zakażenia lub krwiaki po prostu nie będą przy niej miały miejsca. Liposukcja ultradźwiękowa wykorzystuje fale o pewnej częstotliwości do rozbijania komórek tłuszczowych. Tłuszcze, jakie są w ten sposób uwalniane, są w dalszej kolejności transportowane do wątroby i tam przetwarzane na energię.

depilacja przy użyciu lasera

Źródło: foter.com
Ten rodzaj liposukcji można stosować praktycznie na wszystkie części ciała, przy trzymaniu się odpowiednich zaleceń w zasadzie nie powoduje ona żadnych skutków ubocznych. Nowoczesne urządzenia jakiś czas temu wkroczyły także w sferę depilacji, obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów na to, żeby się pozbyć zbędnych włosów będzie wykorzystanie lasera light sheer warszawa (prześledź tutaj).

Myślimy, że nasz wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to na tej stronie www (https://karpatkebab.pl/menu) możesz znaleźć następne ciekawe informacje. Napisz o swych wrażeniach.

Dzięki zastosowaniu promieni świetlnych o odpowiedniej długości mieszki włosowe są w bardzo skuteczny sposób niszczone, dając naprawdę trwałe efekty.